Browsing Month August, 2014

Kengetarja e famshme vlonjate si vajze e vogel

By at August 8, 2014 | 16:43 | 0 Comment

Aurela Gace e vogel

E dalloni dot se cila eshte vajza e vogel kengetare ne kete video?

Shikoni videon e me poshtme dhe jepni Share ta shikojn gjith vlonjatet kudo qe ndodhen..

 

(more…)

Share - Shperndaheni:

Blog - Shqip (Albanian) , , , , ,

Sign up for our Newsletter

Enter your email and stay on top of things,

Newsletter