Kengetarja e famshme vlonjate si vajze e vogel

Aurela Gace e vogel

E dalloni dot se cila eshte vajza e vogel kengetare ne kete video?

Shikoni videon e me poshtme dhe jepni Share ta shikojn gjith vlonjatet kudo qe ndodhen..

 

Aurela Gace  – Do te behem makinis. Ketu ne festivalin kombetar te femijeve, Shkoder 1983

 

 

Kengetarja e famshme vlonjate si vajze e vogel

Share - Shperndaheni:

Blog - Shqip (Albanian) , , , , ,

Your Comments

Sign up for our Newsletter

Enter your email and stay on top of things,

Newsletter